ORGANISEER EEN DINNER IN THE SKY ALS BEDRIJFSEVENT

De organisatoren van Dinner in the Sky (www.dinnerinthesky.be) zoeken het dit keer in hartje Brussel. 3 sterrenchefs bereiden op 3 platforms tegelijkertijd een gastronomisch vijfgangendiner en bedienen de 66 genodigden persoonlijk.

Dit uitzonderlijke evenement vindt plaats van 13 tot 23 juni 2019 tegenover de Basiliek van Koekelberg.

Dit is het meest surrealistische gastronomisch evenement van de hoofdstad en op de hele planeet, want Dinner in the Sky scheert dezelfde hoge toppen in nu al 60 landen. Aan het fornuis staan Belgische sterrenchefs:

Boek snel een van onze heerlijke package

Sterrenchefs

  • Yves Mattagne van Sea Grill**
  • Filip Claeys van De Jonkman**
  • Bart De Pooter van De Pastorale**
  • Alexandre Dionisio van La Villa in the Sky**
  • Viki Geunes van ’t Zilte**
  • David Martin van La Paix**
  • Giovanni Bruno van Senzanome*
  • Lugi Ciciriello van La Truffe Noire*
  • Gary Kirchens van La Villa Lorraine*
  • Mathieu Jacri van Villa Emily*
  • Karen Torosyan van Bozar Restaurant*
  • Alain Bianchin van Alain Bianchin*
  • Isabelle Arpin van Louise 345
Elke dag bereiden twee van hen voor de ogen van 44 genodigden een gastronomisch vijfgangenmenu met gepaste wijnen en champagne van Laurent-Perrier, ter gelegenheid van een lunch (12 u) en 2 diners (19 u en 21.30 u).

Heeft u een vraag? Wilt u gratis een gepersonaliseerde offerte ontvangen?

Aarzel niet om ons te contacteren!

FOLLOW US

Blijft u graag op de hoogte van de nieuwste en meest exclusieve evenementen die u uw klanten en zakenrelaties kan aanbieden?

© 2020 VERHULST AND FRIENDS. All Rights Reserved.

Heeft u een vraag? Wilt u gratis een gepersonaliseerde offerte ontvangen?

Aarzel niet om ons te contacteren,we helpen u graag verder!
+ 32 2 880 71 53

Blijft u graag op de hoogte van de nieuwste en meest exclusieve evenementen die u uw klanten en zakenrelaties kan aanbieden?

Schrijf u dan nu via onderstaand formulier in op onze VIP-nieuwsbrief!